ZOH2014 - Soči - Výsledky

Průběžně doplňované medailové umístění a umístění českých reprezentantů na ZOH2014 v Soči.

Přinášíme vám kompletní přehled medailových umístění v jednotlivých sportech, včetně umístění českých zástupců. Program ZOH2014 v Soči zde.

A je tu konec olympiády. Po 17 sportovních dnech bylo celkem rozdáno 98 sad, tj. 294 medailí! Česká republika v Soči získala 8 medailí (2x zlato, 4x stříbro, 2x bronz), což je historický úspěch! Biatlon nám i přes 3 čtvrtá místa přinesl nejvíce medailí. Neúspěch českých hokejistů měl i dohru - rezignace trenéra Aloise Hadamczika.

Slopestyle - MUŽI
1. Sage Kotsenburg (USA)
2. Staale Sandbech (Norsko)
3. Kanaďan Mark McMorris (Kanada)

Běh na lyžích - Skiatlon (2x7,5km) - ŽENY
1. Marit Björgenová (Norsko) 38:33,6
2. Charlotte Kallaová (Švédsko) +1,8
3. Heidi Wengová (Norsko) +13,2
...
11. Eva Vrabcová-Nývltová (ČR)
36. Petra Nováková (ČR)

56. Klára Moravcová (ČR)

Rychlobruslení 5000 m - MUŽI
1. Kramer (Nizozemsko) 6:10,76
2. Blokhuijsen (Nizozemsko) +4,95
3. Bergsma (Nizozemsko) +5,90

Biatlon sprint (10 km) - MUŽI
1. Ole Einar Björndalen (Norsko) 24:33,5
2. Dominik Landertinger (Rakousko) +1,3
3. Jaroslav Soukup (ČR) +5,7
...
8. Ondřej Moravec (ČR) +14,6
31. Šlesingr (ČR) +1:18,2
75. Krupčík (ČR)  +3:05,8

Akrobatické lyžování - boule - ŽENY
1. Justine Dufour-Lapointeová (Kanada) 22,44
2. Chloe Dufour-Lapointeová (Kanada) 21,66
3. Kearneyová (USA) 21,49
...
9. Nikola Sudová (ČR)

Alpské lyžování - sjezd - MUŽI
1. Mayer (Rakousko) 2:06,23
2. Innerhofer (Itálie) +0,06
3. Jansrud (Norsko) +0,1
...
20. Ondřej Bank (ČR) +2,01
35. Martin Vráblík (ČR) +5,50

Snowboarding - Slopestyle - ŽENY
1. Andersonová (USA) 95,25
2. Rukajärviová (Finsko) 92,50
3. Jonesová (Velká Británíe) 87,25
...
5. Šárka Pančochová (ČR) 86,25

Běh na lyžích - Skiatlon (2x15km) - MUŽI
1. Cologna (Švýcarsko) 1:08:15,4
2. Hellner (Švédsko) 1:08:15,8
3. Sundby (Norsko) 1:08:16,8
...
28. Martin Jakš (ČR) 1:10:52,1
36. Petr Novák (ČR) 1:11:28,5
44. Jiří Magál (ČR) 1:12:49,5

Biatlon sprint (7,5 km) - ŽENY
1. Kuzminová (Slovensko) 21:06,8
2. Viluchinová (Rusko) +19,9
3. Semerenková (Ukrajina) +21,7
...
16. Veronika Vítková (ČR) +44,0
29. Gabriela Soukalová (ČR) +1:10,7
45. Eva Puskarčíková (ČR) +1:54,1
50. Jitka Landová (ČR) +2:10,1

Rychlobruslení 3000 m - ŽENY
1. Wüstová (Nizozemsko) 4:00,34
2. Sáblíková (ČR) +1,61
3. Grafová (Rusko) +3,13

Saně - MUŽI
1. Loch (Německo) 3:27,526
2. Demčenko (Rusko) +0,476
3. Zöggeler (Itálie) +1,271
...
25. Ondřej Hyman (ČR) +4,332

Skoky na lyžích - střední můstek - MUŽI
1. Stoch (Polsko) 278,0
2. Prevc (Slovinsko) 265,3
3. Bardal (Norsko) 264,1
...
16. Roman Koudelka (ČR) 246,8
19. Jakub Janda (ČR) 243,8
23. Jan Matura (ČR) 239,5

Krasobruslení - páry týmy - tance
1. Rusko 75
2. Kanada 65
3. USA 60

Alpské lyžování - superkombinace - ŽENY
1. Höfl-Rieschová (Německo) 2:34,62
2. Hospová (Rakousko) +0,40
3. Mancusová (USA) +0,53
...
9. Šárka Strachová (ČR) +1,99
19. Klára Křížová (ČR) +7,78

Rychlobruslení - 1500 m - MUŽI
1. Ch. Hamelin (Kanada) 2:14,985
2. Han (Čína) 2:15,055
3. An (Rusko) 2:15,062

Rychlobruslení - 500 m - MUŽI
1. M. Mulder (Nizozemsko) 69,31
2. Smeekens (Nizozemsko) +0,01
3. R. Mulder (Nizozemsko) +0,15

Biatlon - stíhací jízda (12,5 km) - MUŽI
1. Fourcade (Francie) 33:48,6
2. Ondřej Moravec (ČR) +14,1
3. Beatrix (Francie) +24,2
...
20. Ondřej Soukup (ČR) +1:46,4
60. Michal Šlesingr (ČR) DNS

Akrobatické lyžování - boule - MUŽI
1. Bilodeau (Kanada) 26,31
2. Kingsbury (Kanada) 24,71
3. Smyšljaev (Rusko) 24,34

Akrobatické lyžování - slopestyle - ŽENY
1. Howellová (Kanada) 94,20
2. Loganová (USA) 85,40
3. Lamarreová (Kanada) 85,00

Běh na lyžích - sprint volně - ŽENY
1. Fallaová (Norsko) 2:35,49
2. Östbergová (Norsko) +0,38
Fabjanová (Slovinsko) +0,40

Běh na lyžích - sprint volně - MUŽI
1. Hattestad (Norsko) 3:38,39
2. Peterson (Švédsko) +1,22
3. Jönsson (Švédsko) +19,74

Rychlobruslení - 500 m - ŽENY
1. Leeová (Korejská republika) 74,70 b. (37,42+37,28)
2. Fatkulinová (Rusko) +0,36
3. Boerová (Nizozemsko) +0,78
...
10. Karolína Erbanová (ČR) +2,16

Biatlon - stíhací závod (10 km) - ŽENY
1. Domračevová (Bělorusko) 29:30,7
2. Bergerová (Norsko) +37,6
3. Gregorinová (Slovinsko) +42,0
4. Gabriela Soukalová (ČR) +47,6
...
21. Veronika Vítková (ČR) +2:12,2
42. Eva Puskarčíková (ČR) +4:28,3
52. Jitka Landová (ČR) +6:06,9

Saně - jednotlivci - ŽENY
1. Geisenbergerová (Německo) 3:19,768
2. Huefnerová (Německo) +1,139
3. Hamlinová (USA) +1,377
...
24. Vendula Kotenová (ČR) +6,907

Snowboard - U-rampa - MUŽI
1. Podladtchikov (Švýcarsko) 94,75
2. Hirano (Japonsko) 93,50
3. Hiraoka (Japonsko) 92,25

Skoky na lyžích - střední můstek - ŽENY
1. Vogtová (Německo) 247,4
2. Iraschko-Stolzová (Rakousko) 246,2
3. Mattelová (Francie) 245,2

Alpské lyžování - sjezd - ŽENY
1. Mazeová (Slovinsko) 1:41,57
1. Gisinová (Švýcarsko) 1:41,57
3. Gutová (Švýcarsko) +0,10
...
21. Klára Křížová (ČR) +1,90

Severská kombinace - 10 km - MUŽI
1. Frenzel (Německo) 23:50,2
2. Watabe (Japonsko) +4,2
3. Krog (Norsko) +8,1
...
23. Pavel Churavý (ČR) +1:41,9
25. Tomáš Slavík (ČR) +1:53,2
29. Miroslav Dvořák (ČR) +2:08,4
32. Tomáš Portyk (ČR) +2:27,0

Rychlobruslení - 1000 m - MUŽI
1. Groothuis (Nizozemsko) 1:08,39
2. Morrison (Kanada) +0,04
3. Mulder (Nizozemsko) +0,35

Saně - dvojice - MUŽI
1. Wendl, Artl (Německo) 1:38,933
2. Linger, Linger (Rakousko) +0,522
3. Sics, Sics (Lotyšsko) +0,857
...
13. Antonín Brož, Lukáš Brož (ČR) +2,119

Krasobruslení - volná jízda - sportovní dvojice
1. Volosozharová, Trankov (Rusko) 236,86
2. Stolbovová, Klimov (Rusko) 218,68
Savchenková, Szolkowy (Německo) 215,78

Snowboarding - U-rampa - ŽENY
1. Farringtonová (USA) 91,75
2. Brightová (Austrálie) 91,50
3. Clarková (USA) 90,75
...
16. Šárka Pančochová (ČR)

Akrobatické lyžování - slopestyle (lyže) - MUŽI
1. Christensen (USA) 95,80
2. Kenworthy (USA) 93,60
3. Goepper (USA) 92,40

Běh na lyžích - klasicky 10 km - ŽENY
1. Kowalczyková (Polsko) 28:17,8
2. Kallaová (Švédsko) +18,4
3. Johaugová (Norsko) +28,3
...
21. Eva Vrabcová-Nývltová (ČR) +1:48,9
48. Klára Moravcová (ČR) +3:42,8

Rychlobruslení na krátké dráze - 500 m - ŽENY
1. Ťien-žou Li (Čína) 45,263
2. Fontanová (Itálie) 51,250
3. Parková (Korea) 54,207

Biatlon - individiální závod 20 km - MUŽI
1. Fourcade (Francie) 49:31,7
2. Lesser (Německo) +12,2
3. Garaničev (Rusko) +34,5
...
17. Jaroslav Soukup (ČR) +2:23,4
18. Ondřej Moravec (ČR) +2:24,1
57. Michal Šlesingr (ČR) +6:26,2
61. Michal Krčmář (ČR) +6:42,4

Rychlobruslení 1000 m - ŽENY
1. Chung Čang (Čína) 1:14,02
2. Wüstová (Nizozemsko) +0,67
3. Boerová (Nizozemsko) +0,88
...
10. Karolína Erbanová (ČR) +1,72

Saně - týmy
1.  Geisenbergerová, Loch, Wendl, Arlt (Německo) 2:45,649
2. Ivanovová, Demčenko, Denisjev, Antonov (Rusko) +1,030
3. Tirumaová, Rubenis, Sics, Sics (Lotyšsko) +1,646
...
9. Antonín Brož, Lukáš Brož, Ondřej Hyman, Vendula Kotenová (ČR) +4,156

Běh na lyžích - klasicky 15 km - MUŽI
1. Cologna (Švýcarsko) 38:29,7
2. Olsson (Švédsko) +28,5
3. Richardsson (Švédsko) +38,8
...
5. Lukáš Bauer (ČR) +58,9

Alpské lyžování - superkombinace - MUŽI
1. Viletta (Švýcarsko) 2:45,20
2. Kostelič (Chorvatsko) +0,34
3. Innerhofer (Itálie) +0,47
...
7. Ondřej Bank (ČR) +1,64
16. Martin Vráblík (ČR) +2,72
19. Kryštof Krýzl (ČR) +4,69

Biatlon - individiální závod 15 km - ŽENY
1. Domračevová (Bělorusko) 43:19,6
2. Gasparinová (Švýcarsko) +1:15,7
3. Skardinová (Bělorusko) +1:38,2
4. Gabriela Soukalová (ČR) +1:57,2
...
6. Veronika Vítková (ČR) +2:26,4
22. Eva Puskarčíková (ČR) +4:15,0
60. Jitka Landová (ČR) +8:46,1

Krasobruslení jednotlivci - volá jízda - MUŽI
1. Jazuru Hanju (Japonsko) 280,09
2. Patrick Chan (Kanada) 275,62
3. Denis Ten (Kazachstán) 255,10
...
10. Michal Březina (ČR) 233,62
11. Tomáš Verner (ČR) 232,99

Skeleton jednotlivci - ŽENY
1. Yarnoldová (Velká Británie) 3:52,89
2. Pikus-Paceová (USA) +0,97
3. Nikitinová (Rusko) +1,41

Akrobatické lyžování - akrobatické skoky - ŽENY
1. Cuperová (Bělorusko) 98,01
2. Meng-tchao (Čína) 83,50
3. Lasillaová (Austrálie) 72,12

Alpské lyžování - superobří slalom - ŽENY
1. Fenningerová (Rakousko) 1:25,52
2. Höfl-Rieschová (Německo) +0,55
3. Hospová (Rakousko) +0,66
...
17. Klára Křížová (ČR) +2,78
25. Kateřina Pauláthová (ČR) +4,65

Běh na lyžích - štafeta 4x5 km klasicky/volně - ŽENY
1. Haagová, Ingemarsdotterová, Kallaová, Wikenová (Švédsko) 53:02,7
2. Kyllönenová, Lahteenmäkiová, Niskänenová, Saarinenová (Finsko) +0,5
3. Böhlerová, Fesselová, Herrmannová, Nystadová (Německo) +0,9
...
10. Grohová, Moravcová, Nováková, Vrabcová-Nývltová (ČR) +3:27,1

Rychlobruslení na krátké dráze - 1500 m - ŽENY
1. Čouová (Čína) 2:19,140
2. Šimová (Korea) 2:19,239
3. Fontanaová (Itálie) 2:19,414

Rychlobruslení na krátké dráze - 1000 m - MUŽI
1. An (Rusko) 1:25,325
2. Grigorev (Rusko) 1:25,399
3. Knegt (Nizozemsko) 1:25,611

Rychlobruslení - 1500 m - MUŽI
1. Brodka (Polsko) 1:45,006
2. Verweij (Nizozemsko) 1:45,009
3. Morrison (Kanada) +0,22

Skeleton jednotlivci - MUŽI
1. Treťjakov (Rusko) 3:44,29
2. M. Dukurs (Lotyšsko) +0,81
3. Antoine (USA) +2,97

Skoky na lyžích - velký můstek - MUŽI
1. Stoch (Polsko) 278,7
2. Kasai (Japonsko) 277,4
3. Prevc (Slovinsko) 274,8
...
18. Jan Matura (ČR) 244,8
19. Roman Koudelka (ČR) 243,5
27. Jakub Janda (ČR) 231,6
28. Antonín Hájek (ČR) 225,7

Alpské lyžování - superobří slalom - MUŽI
1. Jansrud (Norsko) 1:18,14
2. Weibrecht (USA) +0,30
3. Hudec (Kanada) +0,53
...
9. Ondřej Bank (ČR) +0,97
33. Martin Vráblík (ČR) +3,87

Snowboardcross - ŽENY
1. Eva Samková (ČR)
2. Maltaisová (Kanada)
3. Trespeuchová (Francie)

Běh na lyžích - štafeta 4x10 km klasicky/volně - MUŽI
1. Nelson, Richardsson, Olsson, Hellner (Švédsko) 1:28,42
2. Japarov, Bessměrtnych, Legkov, Vylegžanin (Rusko) +27,3
3. Gaillard, Manificat, Duvillard, Perrillat Boite (Francie) +31,9
...
8. Bauer, Jakš, Kožíšek, Razým (ČR) +1:54,8

Rychlobruslení - 1500 m - ŽENY
1. Ter Morsová (Nizozemsko) 1:53,51
2. Wüstová (Nizozemsko) +0,58
3. Van Beeková (Nizozemsko) +1,03
...
13. Karolína Erbanová (ČR) +4,72

Biatlon - masový start 12,5 km - ŽENY
1. Domračevová (Bělorusko) 35:25,6
2. Gabriela Soukalová (ČR) +20,2
3. Eckhoffová (Norsko) +27,3
...
9. Veronika Vítková (ČR) +1:23,7

Krasobruslení - volná jízda - páry
1. Davisová, White (USA) 195,52
2. Virtueová, Moir (Kanada) 190,99
3. Iliničová, Kacalapov (Rusko) 183,45

Boby - dvojbob - MUŽI
1. Zubkov, Vojevoda (Rusko) 3:45,39
2. Hefti, Baumann (Švýcarsko) +0,66
3. Holcomb, Langton (USA) +0,88
...
24. Vacek, Vrba (ČR)

Akrobatické lyžování - akrobatické skoky - MUŽI
1. Kušnir (Bělorusko) 134,50
2. Morris (Austrálie) 110,41
3. Ťia (Čína) 95,06

Skoky na lyžích - velký můstek - družstva
1. Wank, Kraus, Wellinger, Freund  (Německo) 1041,1
2. Hayböck, Morgenstern, Diethart, Schlierenzauer (Rakousko) 1038,4
3.  Šimizu, Takeuči, Ito, Kasai (Japonsko) 1024,9
...
7. Hájek, Janda, Koudelka, Matura (ČR) 967,8

Snowboardcross - MUŽI
1. Vaultier (Francie)
2. Oljunin (Rusko)
3. Deibold (USA)
...
25. Bakeš, Novák (ČR)


Alpské lyžování - obří slalom - ženy
1. Mazeová (Slovinsko) 2:36,87
2. Fennigerová (Rakousko) +0,07
3. Rebensburgoá (Německo) +0,27

Biatlon - masový start 15 km - MUŽI
1. Svendsen (Norsko) 42:29,1
2. Fourcade (Francie) +0,0
3. Ondřej Moravec (ČR) +13,8
...
24. Jaroslav Soukup (ČR) +2:53,1

Rychlobruslení na krátké dráze - 3000 m - týmy
1. Čoová, Kimová, Parková, Šimová (Korea) 4:09,498
2. Droletová, Hewittová, Maltaisová, St. Gelaisová (Kanada) 4:10,641
3. Fontanaová, Perettiová, Valcepinaová, Vivianiová (Itálie) 4:14,014

Severská kombinace - sdruž. 10 km - MUŽI
1. Graabak (Norsko) 22:45,5
2. Moan (Norsko) +0,6
3. Riessle (Německo) +1,6
...
11. Dvořák (ČR) +32,6
25. Portyk (ČR) +1:32,6
29. Slavík (ČR) +2:08,7
32. Churavý (ČR) +2:24,5

Rychlobruslení - 10 000 m - MUŽI
1. Bergsma (Nizozemsko) 12:44,45
2. Kramer (Nizozemsko) +4,57
3. De Jong (Nizozemsko) +22,74

Akrobatické lyžování - U-rampa - MUŽI
1. Wise (USA) 92,00
2. Riddle (Kanada) 90,60
3. Rolland (Francie) 88,60

Alpské lyžování - obří slalom - MUŽI
1. Ligety (USA) 2:45,29
2. Missillier (Francie) +0,48
3. Pinturault (Francie) +0,64

5. Ondřej Bank (ČR) +1,00
31. Martin Vráblík (ČR) +5,55

Snowboarding - paralelní obří slalom - ŽENY
1. Kummerová (Švýcarsko)
2. Takeučiová (Japonsko)
3. Zavarzinová (Rusko)

Snowboarding - paralelní obří slalom - MUŽI
1. Wild (Rusko)
2. Galmarini (Švýcarsko)
3. Kosir (Slovinsko)

Běh na lyžích - týmový sprint klasicky - ŽENY
1. Östbergová, Björgenová (Norsko) 16:04,05
2. Saarinenová, Niskanenová (Finsko) 16:13,14
3. Ingemarsdotterová, Nilssonová (Švédsko) 16:23,82

Běh na lyžích - týmový sprint klasicky - MUŽI
1. Niskanen, Jauhojärvi (Finsko) 23:14,89
2. Vylegžanin, Kriukov (Rusko) 23:15,86
3. Jönsson, Peterson (Švédsko) 23:30,01
...
9. Jakš, Razým (ČR) 24:01,83

Rychlobruslení - 5000 m - ŽENY
1. Martina Sáblíková (ČR) 6:51,54
2. Wüstová (Nizozemsko) +2,74
3. Kleibeukerová (Nizozemsko) +4,12

Biatlon - smíšená štafeta
1. Bergerová, Eckhoffová, Björndalen, Svendsen  (Norsko) 1:09,17
2. Moravec, Soukup, Soukalová, Vítková (ČR) +32,6
3. Wiererová, Oberhoferová, Windisch, Hofer (Itálie) +58,2

Boby - dvojbob - ŽENY
1. Humphriesová, Moyseová (Kanada) 3:50,61
2. Meyersová, Williamsová (USA) +0,10
3.  Evansová, Greubelová (USA) +1,00

Curling - ŽENY
1. Kanada
2. Švédsko
3. Velká Británie

Akrobatické lyžování - skikros - MUŽI
1. Chapuis (Francie)
2. Bovolenta (Francie)
3. Midol (Francie)

Severská kombinace - sdruž. 4x5 km - MUŽI
1. Moan, Klemetsen, Krog, Graabak (Norsko) 47:13,5
2. Frenzel, Kircheisen, Rydzek, Riessle (Německo) +0,3
3. Klapfer, Bieler, Gruber, Stecher (Rakousko) +3,4
...
7. Churavý, Dvořák, Portyk, Slavík (ČR) +2:22,6

Hokej - ŽENY
1. Kanada
2. USA
3. Švýcarsko

Krasobruslení - volná jízda - ŽENY
1. Sotnikovová (Rusko) 224,59
2. Kim Ju-na (Korea) 219,11
3. Kostnerová (Itálie) 216,73
...
22. Ukolová (ČR) 136,42

Akrobatické lyžování - U-rampa - ŽENY
1. Bowmanová (USA) 89,00
2. Martinodová (Francie) 85,40
3. Onozukaová (Japonsko) 83,20

Curling - MUŽI
1. Kanada
2. Velká Británie
3. Švédsko

Akrobatické lyžování - skikros - ŽENY
1. Thompsonová (Kanada)
2. Serwaová (Kanada)
3. Holmlundová (Švédsko)

Biatlon - štafeta 4x6 km - ŽENY
1. Semerenková, Džymaová, Semerenková, Pidružná (Ukrajina) 1:10:02,5
2. Romanovová, Zajcevová, Šumilová, Viluchinová (Rusko) +26,4
3. Hornová, Eckhoffová, Flatlandová, Bergerová (Norsko) +37,6
4. Landová, Puskarčíková, Soukalová, Vítková (ČR) +1:23,2

Alpské lyžování - slalom - ŽENY
1. Shiffrinová (USA) 1:44,54
2. M. Schildová (Rakousko) +0,53
3. Zettelová (Rakousko) +0,81
...
10. Šárka Strachová (ČR) +2,85
22. Martina Dubovská (ČR) +6,88

Rychlobruslení na krátké dráze - 500 m - MUŽI
1. An (Rusko) 41,312
2. Ta-ťing Wu (Čína 41,516
3. Cournoyer (Kanada) 41,617

Rychlobruslení na krátké dráze - 1000 m - ŽENY
1. Parková (Korea)
2. Kche-sin Fan (Čína)
3. Šimová (Korea)

Rychlobruslení na krátké dráze - 5000 m - týmy MUŽI
1. An, Elistratov, Grigorjev, Zacharov (Rusko) 6:42,100
2. Alvarez, Celski, Creveling, Malone (Čína) 6:42,371
3. Te-čchüan Čchen, Tchien-jü Chan, Ťing-nan Š, Ta (Čína) 6:48,341

Běh na lyžích - 30 km volně - ŽENY
1. Björgenová (Norsko) 1:11:05,2
2. Johaugová (Norsko) +2,6
3. Steiraová (Norsko) +23,6
...
5. Vrabcová-Nývltová (ČR) +1:21,9
37. Nováková (ČR) +6:44,4
45. Moravcová (ČR) +9:51,2

Snowboarding - paralelní slalom - ŽENY
1. Dujmovitsová (Rakousko)
2. Karstensová (Německo)
3. Koberová (Německo)

Snowboarding - paralelní slalom - MUŽI
1. Wild (Rusko)
2. Kosir (Slovinsko)
3. Karl (Rakousko)

Rychlobruslení - závod týmů - MUŽI
1. Blokhuijsen, Kramer, Verweij (Nizozemsko) 3:37,71
2. Joo, Kim, Lee (Korea) 3:40,85
3. Brodka, Niedzwiedski, Szymanski (Polsko) 3:41,94

Rychlobruslení - závod týmů - ŽENY
1. Leenstraová, Ter Morsová, Wüstová (Nizozemsko) 2:58,05
2. Bachledová-Curusová, Wozniaková, Zlotkowská (Polsko) 3:05,55
3. Grafová, Lobyševová, Skokovová (Rusko) 2:59,73

Biatlon - štafeta 4x7,5 km - MUŽI
1. Volkov, Ustjugov, Malyško, Šipulin (Rusko) 1:12:15,9
2. Lesser, Böhm, Peiffer, Schempp (Německo) +3,5
3. Sumann, Mesotitsch, Eder, Landertinger (Rakousko) +29,8
...
11. Krčmář, Krupčík, Moravec, Soukup (ČR) +2:56,0

Alpské lyžování - slalom - MUŽI
1. Matt (Rakousko) 1:41,84
2. Hirscher (Rakousko) +0,28
3. Kristoffersen (Norsko) +0,83
...
9. Krýzl (ČR)
80. Trejbal (ČR)

Běh na lyžích - 50 km volně - MUŽI
1. Legkov (Rusko) 1:46:55,2
2. Vylegžanin (Rusko) +0,7
3. Černousov (Rusko) +0,8
...
29. Novák (ČR) +1:45,8
31. Bauer (ČR) +1:56,1
37. Jakš (ČR) +3:05,3
52. Magál (ČR) +9:33,5

Boby - čtyřbob - MUŽI
1. Zubkov, Negodajlo, Truněnkov, Vojvoda (Rusko) 3:40,60
2. Melbardis, Dreiskens, Vilkaste, Strenga (Lotyšsko) +0,09
3. Holcomb, Tomasevicz, Langton, Fogt (USA) +0,39
...
16. Dvořák, Suchý, Vacek, Vrba (ČR) +2,57

Hokej - MUŽI
1. Kanada
2. Švédsko
3. Finsko
4. USA
5. Rusko
6. ČR
7. Slovinsko
8. Lotyšsko

Google+