ZOH2014 - Soči - Program

Podívejte se na kompletní program pro ZOH2014 v Soči. S námi vám nic neunikne. Na 17 dní máme o zábavu postaráno.

Úplný program pro ZOH 2014 v Soči. Hezky den po dni. Uvedený čas je SEČ (Praha) - v Soči je o 3h více. Tak nic nezmeškejte a fanděte českým reprezentantům.

Program ZOH2014 Soči - 1. den - 7. 2. 2014
16:00 Slavnostní zahájení - open ceremoniál - zahajovací

Program ZOH2014 Soči - 2. den - 8. 2. 2014
06:30 Snowboard – muži – Slopestyle – semifinále
09:00 Hokej - ženy skupina A - USA - Finsko
09:45 Snowboard – muži – Slopestyle – FINÁLE
11:00 Běh na lyžích - ženy skiatlon (7,5 km klas./7,5 km vol.) - FINÁLE česka vlajka
12:30 Rychlobruslení - muži 5000 m - FINÁLE
14:00 Hokej - ženy skupina A - Kanada - Švýcarsko
15:00 Akrobatické lyžování – ženy – Moguls – 2. kvalifikace česka vlajka
15:30 Biatlon - muži sprint 10 km - FINÁLE česka vlajka
15:30 Saně - muži jednotlivci - 1. jízda česka vlajka
15:30 Krasobruslení – Tým – taneční páry – krátký tanec
17:10 Krasobruslení – Tým - ženy – krátký program
17:30 Skoky na lyžích - muži střední můstek - kvalifikace česka vlajka
17:40 Saně - muži jednotlivci - 2. jízda česka vlajka
19:00 Akrobatické lyžování – ženy – Moguls – 1. FINÁLE
19:05 Krasobruslení – Tým - páry – dlouhý program
19:35 Akrobatické lyžování – ženy – Moguls – 2. FINÁLE
20:10 Akrobatické lyžování – ženy – Moguls – 3. FINÁLE


Program ZOH2014 Soči - 3. den - 9. 2. 2014
07:30 Snowboard – ženy – Slopestyle - semifinále česka vlajka
08:00 Alpské lyžování - muži sjezd - FINÁLE česka vlajka
09:00 Hokej - ženy skupina B - Švédsko - Japonsko
10:15 Snowboard – ženy – Slopestyle – FINÁLE
11:00 Běh na lyžích - muži skiatlon (15 km klas./15 km vol.) - FINÁLE česka vlajka
12:30 Rychlobruslení - ženy 3000 m - FINÁLE česka vlajka
14:00 Hokej - ženy skupina B - Rusko - Německo
15:30 Biatlon - ženy sprint 7,5 km - FINÁLE česka vlajka
15:30 Saně - muži jednotlivci - 3. jízda česka vlajka
16:00 Krasobruslení – Tým - muži – dlouhý program
17:05 Krasobruslení – Tým - ženy – dlouhý program
17:40 Saně - muži jednotlivci - 4. jízda - FINÁLE česka vlajka
18:10 Krasobruslení – Tým – taneční páry – dlouhý tanec
18:30 Skoky na lyžích - muži střední můstek - 1. kolo
19:30 Skoky na lyžích - muži střední můstek - FINÁLE

Program ZOH2014 Soči - 4. den - 10. 2. 2014
06:00 Curling muži
08:00 Alpské lyžování - ženy superkombinace, sjezd - sjezdová část česka vlajka
10:45 Rychlobruslení - short track muži - 1500 m - rozjížďka česka vlajka
11:00 Hokej - ženy skupina A - USA - Švýcarsko
11:30 Short track – ženy - 500 m - rozjížďka česka vlajka
12:00 Alpské lyžování - ženy superkombinace, slalom - FINÁLE česka vlajka
12:00 Short track – muži - 1500 m - semifinále
12:35 Short track – ženy - 3000 m - semifinále
13:05 Short track – muži - 1500 m – FINÁLE
14:00 Rychlobruslení - muži 500 m - 1. jízda
15:00 Akrobatické lyžování – muži – Moguls – 1. kvalifikace
15:45 Saně - ženy jednotlivci - 1. jízda česka vlajka
15:50 Akrobatické lyžování – muži – Moguls – 2. kvalifikace
15:55 Rychlobruslení - muži 500 m - 2. jízda - FINÁLE
16:00 Hokej - ženy skupina A - Finsko - Kanada
16:00 Biatlon - muži stíhací z. 12,5 km - FINÁLE česka vlajka
16:00 Curling muži
17:35 Saně - ženy - jednotlivci - 2. jízda česka vlajka
19:00 Akrobatické lyžování – muži – Moguls – 1. FINÁLE
19:35 Akrobatické lyžování – muži – Moguls – 2. FINÁLE
20:10 Akrobatické lyžování – muži – Moguls – 3. FINÁLE

Program ZOH2014 Soči - 5. den - 11. 2. 2014
07:00 Akrobatické lyžování – ženy – Slopestyle – kvalifikace
10:00 Akrobatické lyžování – ženy – Slopestyle – FINÁLE
11:00 Snowboard – muži – Halfpipe – kvalifikace
11:00 Hokej - ženy skupina B - Německo - Švédsko
11:00 Běh na lyžích - ženy sprint volně - kvalifikace česka vlajka
11:25 Běh na lyžích - muži sprint volně - kvalifikace česka vlajka
13:00 Běh na lyžích - muži sprint volně - FINÁLE
13:00 Běh na lyžích - ženy sprint volně - FINÁLE
13:45 Rychlobruslení - ženy 500 m - 1. jízda česka vlajka
15:30 Saně - ženy jednotlivci - 3. jízda česka vlajka
15:30 Rychlobruslení - ženy 500 m - 2. jízda - FINÁLE česka vlajka
16:00 Snowboard – muži – Halfpipe - semifinále
16:00 Hokej - ženy skupina B - Rusko - Japonsko
16:00 Biatlon - ženy stíhací z. 10 km - FINÁLE česka vlajka
16:00 Krasobruslení – Páry – krátký program
17:20 Saně - ženy jednotlivci - 4. jízda - FINÁLE česka vlajka
18:30 Snowboard – muži – Halfpipe – FINÁLE
18:30 Skoky na lyžích - ženy střední můstek - 1. kolo
19:20 Skoky na lyžích - ženy střední můstek - FINÁLE

Program ZOH2014 Soči - 6. den - 12. 2. 2014
08:00 Alpské lyžování - ženy sjezd - FINÁLE česka vlajka
09:00 Hokej - ženy skupina A - Švýcarsko - Finsko
10:30 Severská kombinace - muži sdruž. skok střední můstek - skokanská část závodu česka vlajka
11:00 Snowboard – ženy – U-rampa – kvalifikace česka vlajka
13:30 Severská kombinace - muži sdruž. 10 km - FINÁLE česka vlajka
13:30 Hokej - ženy skupina A - Kanada - USA
15:00 Rychlobruslení - muži 1000 m - FINÁLE
15:15 Saně - muži dvojice - 1. jízda česka vlajka
16:00 Snowboard – ženy – Halfpipe - semifinále
16:45 Saně - muži dvojice - 2. jízda - FINÁLE česka vlajka
16:45 Krasobruslení – Páry – dlouhý program
18:00 Hokej - muži skupina C - Česko - Švédsko česka vlajka
18:00 Hokej - muži - skupina C - Lotyšsko - Švýcarsko
18:30 Snowboard – ženy – Halfpipe - FINÁLE

Program ZOH2014 Soči - 7. den - 13. 2. 2014
07:15 Akrobatické lyžování – muži – Slopestyle – kvalifikace česka vlajka
08:30 Skeleton - ženy jednotlivci - 1. jízda
09:00 Hokej - ženy skupina B - Japonsko - Německo
09:00 Hokej - muži skupina B - Finsko - Rakousko
09:40 Skeleton - ženy jednotlivci - 2. jízda
10:30 Akrobatické lyžování – muži – Slopestyle – FINÁLE
11:00 Běh na lyžích - ženy 10 km klasicky - FINÁLE česka vlajka
11:00 Short track – ženy - 500 m – čtvrtfinále
11:25 Short track – muži - 1000 m – rozjížďka česka vlajka
12:10 Short track – ženy - 500 m – semifinále
12:30 Short track – muži štafeta - 5000 m – semifinále
13:05 Short track – ženy - 500 m – FINÁLE
13:30 Hokej - muži skupina A - Rusko - Slovinsko
13:30 Hokej - muži skupina A - Slovensko - USA
15:00 Biatlon - muži individuální z. 20 km - FINÁLE česka vlajka
15:00 Rychlobruslení - ženy 1000 m - FINÁLE česka vlajka
16:00 Krasobruslení – muži – krátký program česka vlajka
17:15 Saně - open týmy - FINÁLE
18:00 Hokej - muži skupina B - Kanada - Norsko
18:00 Hokej - ženy skupina B - Švédsko - Rusko

Program ZOH2014 Soči - 8. den - 14. 2. 2014
08:00 Alpské lyžování - muži superkombinace, sjezd - sjezdová část česka vlajka
09:00 Hokej - muži skupina C - Česko - Lotyšsko česka vlajka
11:00 Běh na lyžích - muži 15 km klasicky - FINÁLE česka vlajka
10:00 Curling ženy
11:40 Short track – muži - 1000 m – čtvrtfinále
12:30 Alpské lyžování - muži superkombinace, slalom - FINÁLE česka vlajka
13:30 Hokej - muži skupina C - Švédsko - Švýcarsko
13:30 Skeleton - muži jednotlivci - 1. jízda
14:45 Akrobatické lyžování – ženy – Aerials – 1. kvalifikace
15:00 Skeleton - muži jednotlivci - 2. jízda
15:00 Biatlon - ženy individuální z. 15 km - FINÁLE česka vlajka
15:30 Akrobatické lyžování – ženy – Aerials – 2. kvalifikace
16:00 Krasobruslení – muži – dlouhý program
16:40 Skeleton - ženy jednotlivci - 3. jízda
17:50 Skeleton - ženy jednotlivci - 4. jízda - FINÁLE
18:00 Hokej - muži skupina B - Kanada - Rakousko
18:00 Hokej - muži skupina B - Norsko - Finsko
18:30 Skoky na lyžích - muži velký můstek - kvalifikace česka vlajka
18:30 Akrobatické lyžování – ženy – Aerials – 1. FINÁLE
18:55 Akrobatické lyžování – ženy – Aerials – 2. FINÁLE
19:10 Akrobatické lyžování – ženy – Aerials – 3. FINÁLE
21:00 Skeleton - muži jednotlivci - 4. jízda - FINÁLE

Program ZOH2014 Soči - 9. den - 15. 2. 2014
08:00 Alpské lyžování - ženy superobří slalom - FINÁLE česka vlajka
09:00 Hokej - ženy čtvrtfinále - čtvrtfinále
09:00 Hokej - muži skupina A - Slovensko - Slovinsko
11:00 Běh na lyžích - ženy 4 x 5 km klasicky/volně - FINÁLE česka vlajka
11:00 Short track – ženy - 1500 m – rozjížďka česka vlajka
12:10 Short track – ženy - 1500 m – semifinále
12:40 Short track – muži - 1000 m – semifinále
13:05 Short track – ženy - 1500 m – FINÁLE
13:20 Short track – muži - 1000 m – FINÁLE
13:30 Hokej - ženy čtvrtfinále - čtvrtfinále
13:30 Hokej - muži skupina A - USA - Rusko
14:30 Rychlobruslení - muži 1500 m - FINÁLE
15:45 Skeleton - muži jednotlivci - 3. jízda
18:00 Hokej - muži skupina C - Švýcarsko - Česko česka vlajka
18:00 Hokej - muži skupina C - Švédsko - Lotyšsko
18:30 Skoky na lyžích - muži velký můstek - 1. kolo
19:30 Skoky na lyžích - muži velký můstek - FINÁLE

Program ZOH2014 Soči - 10. den - 16. 2. 2014
08:00 Alpské lyžování - muži superobří slalom - FINÁLE česka vlajka
08:00 Snowboard – ženy – Cross – rozřazení česka vlajka
09:00 Hokej - ženy o 5.- 8. místo - o 5.-8. místo
09:00 Hokej - muži skupina B - Rakousko - Norsko
10:15 Snowboard – ženy – Cross – čtvrtfinále
10:30 Snowboard – ženy – Cross – semifinále
10:40 Snowboard – ženy – Cross – FINÁLE
11:00 Běh na lyžích - muži 4 x 10 km klasicky/volně - FINÁLE česka vlajka
13:00 Rychlobruslení - ženy 1500 m - FINÁLE česka vlajka
13:30 Hokej - muži skupina A - Rusko - Slovensko
13:30 Hokej - muži skupina A - Slovinsko - USA
16:00 Biatlon - muži masový start 15 km - FINÁLE česka vlajka
16:00 Krasobruslení – Taneční páry – krátký tanec
17:15 Boby - muži dvojboby - 1. jízda
18:00 Hokej - muži skupina B - Finsko - Kanada
18:00 Hokej - ženy o 5.- 8. místo - o 5.-8. místo
18:50 Boby - muži dvojboby - 2. jízda

Program ZOH2014 Soči - 11. den - 17. 2. 2014
08:00 Snowboard – muži – Cross – rozřazení česka vlajka
10:30 Snowboard – muži – Cross – osmifinále
10:50 Snowboard – muži – Cross – čtvrtfinále
11:05 Snowboard – muži – Cross – semifinále
11:12 Snowboard – muži – Cross – FINÁLE
13:30 Hokej - ženy semifinále - semifinále
14:45 Akrobatické lyžování – muži – Aerials – 1. kvalifikace
15:30 Boby - muži dvojboby - 3. jízda
15:30 Akrobatické lyžování – muži – Aerials – 2. kvalifikace
16:00 Biatlon - ženy masový start 12,5 km - FINÁLE česka vlajka
16:00 Krasobruslení – Taneční páry – dlouhý tanec
17:05 Boby - muži dvojboby - 4. jízda - FINÁLE
18:00 Hokej - ženy semifinále - semifinále
18:15 Skoky na lyžích - muži velký můstek (družstva) - 1. kolo česka vlajka
18:30 Akrobatické lyžování – muži – Aerials – 1. FINÁLE
18:55 Akrobatické lyžování – muži – Aerials – 2. FINÁLE
19:10 Akrobatické lyžování – muži – Aerials – 3. FINÁLE
19:15 Skoky na lyžích - muži velký můstek (družstva) - FINÁLE

Program ZOH2014 Soči - 12. den - 18. 2. 2014
08:00 Alpské lyžování - ženy obří slalom - 1. kolo česka vlajka
09:00 Hokej - ženy o 7. místo - o 7. místo
09:00 Hokej - muži kvalifikace play-off - kvalifikace play-off
10:30 Severská kombinace - muži sdruž. skok velký můstek - skokanská část závodu česka vlajka
10:30 Short track – ženy - 1000 m – rozjížďka česka vlajka
11:15 Short track – muži - 500 m – rozjížďka česka vlajka
11:30 Alpské lyžování - ženy obří slalom - 2. kolo - FINÁLE
11:55 Short track – ženy štafeta - 1000 m – FINÁLE
13:00 Severská kombinace - muži sdruž. 10 km - FINÁLE česka vlajka
13:30 Hokej - muži kvalifikace play-off - kvalifikace play-off
13:30 Hokej - ženy o 5. místo - o 5. místo
14:00 Rychlobruslení - muži 10 000 m - FINÁLE
14:45 Akrobatické lyžování – muži – Halfpipe – kvalifikace
16:15 Boby - ženy dvojboby - 1. jízda
17:20 Boby - ženy dvojboby - 2. jízda
18:00 Hokej - muži kvalifikace play-off - kvalifikace play-off
18:00 Hokej - muži kvalifikace play-off - kvalifikace play-off
18:30 Akrobatické lyžování – muži – Halfpipe – FINÁLE

Program ZOH2014 Soči - 13. den - 19. 2. 2014
06:15 Snowboard – muži – Paralelní obří slalom – kvalifikace
07:15 Snowboard – ženy – Paralelní obří slalom – kvalifikace česka vlajka
08:00 Alpské lyžování - muži obří slalom - 1. kolo česka vlajka
09:00 Hokej - muži čtvrtfinále - čtvrtfinále
10:00 Snowboard – ženy – Paralelní obří slalom – osmifinále
10:10 Snowboard – muži – Paralelní obří slalom – osmifinále
10:15 Běh na lyžích - ženy týmový sprint klasicky - kvalifikace česka vlajka
10:50 Snowboard – ženy – Paralelní obří slalom – čtvrtfinále
10:55 Snowboard – muži – Paralelní obří slalom – čtvrtfinále
11:05 Běh na lyžích - muži týmový sprint klasicky - kvalifikace česka vlajka
11:15 Snowboard – ženy – Paralelní obří slalom – semifinále
11:20 Snowboard – muži – Paralelní obří slalom – semifinále
11:30 Alpské lyžování - muži obří slalom - 2. kolo - FINÁLE
11:30 Snowboard – ženy – Paralelní obří slalom – FINÁLE
11:35 Snowboard – muži – Paralelní obří slalom – FINÁLE
12:45 Běh na lyžích - muži týmový sprint klasicky - FINÁLE
12:45 Běh na lyžích - ženy týmový sprint klasicky - FINÁLE
13:30 Hokej - muži čtvrtfinále - čtvrtfinále
14:30 Rychlobruslení - ženy 5000 m - FINÁLE česka vlajka
15:30 Biatlon - open smíšená štafeta - FINÁLE česka vlajka
16:00 Krasobruslení – ženy – krátký program česka vlajka
17:15 Boby - ženy dvojboby - 3. jízda
18:00 Hokej - muži čtvrtfinále - čtvrtfinále
18:00 Hokej - muži čtvrtfinále - čtvrtfinále
18:23 Boby dvojboby - 4. jízda - FINÁLE

Program ZOH2014 Soči - 14. den - 20. 2. 2014
08:45 Akrobatické lyžování – muži – Ski Cross – rozřazení česka vlajka
09:00 Severská kombinace - muži sdruž. skok družstva velký můstek - skokanská část závodu česka vlajka
10:30 Akrobatické lyžování – muži – Ski Cross – osmifinále
11:05 Akrobatické lyžování – muži – Ski Cross – čtvrtfinále
11:25 Akrobatické lyžování – muži – Ski Cross – semifinále
11:40 Akrobatické lyžování – muži – Ski Cross – FINÁLE
12:00 Severská kombinace - muži sdruž. 4x5 km - FINÁLE česka vlajka
13:00 Hokej - ženy o 3. místo - o 3. místo
15:30 Akrobatické lyžování – ženy – Halfpipe – kvalifikace
16:00 Krasobruslení – ženy – dlouhý program
18:00 Hokej - ženy finále - FINÁLE
18:30 Akrobatické lyžování – ženy – Halfpipe – FINÁLE

Program ZOH2014 Soči - 15. den - 21. 2. 2014
08:45 Akrobatické lyžování – ženy – Ski Cross – rozřazení česka vlajka
10:30 Akrobatické lyžování – ženy – Ski Cross – osmifinále 
11:05 Akrobatické lyžování – ženy – Ski Cross – čtvrtfinále
11:25 Akrobatické lyžování – ženy – Ski Cross – semifinále
11:40 Akrobatické lyžování – ženy – Ski Cross – FINÁLE
13:00 Hokej - muži semifinále - semifinále
13:45 Alpské lyžování - ženy slalom - 1. kolo česka vlajka
14:30 Rychlobruslení - muži závod týmů - čtvrtfinále
15:25 Rychlobruslení - ženy závod týmů - čtvrtfinále
15:30 Biatlon - ženy štafeta 4x6 km - FINÁLE česka vlajka
16:10 Rychlobruslení - muži závod týmů - semifinále
17:15 Alpské lyžování - ženy slalom - 2. kolo - FINÁLE
17:30 Short track – muži - 500 m – čtvrtfinále
17:45 Short track – ženy - 1000 m – čtvrtfinále
18:00 Hokej - muži semifinále - semifinále
18:15 Short track – muži - 500 m – semifinále
18:20 Short track – ženy - 1000 m – semifinále
18:45 Short track – muži - 500 m – FINÁLE
18:55 Short track – ženy - 1000 m – FINÁLE
19:20 Short track – muži štafeta - 5000 m – FINÁLE

Program ZOH2014 Soči - 16. den - 22. 2. 2014
06:15 Snowboard – ženy – Paralelní slalom – kvalifikace česka vlajka
06:40 Snowboard – muži – Paralelní slalom – kvalifikace
10:15 Snowboard – ženy – Paralelní slalom – osmifinále
10:25 Snowboard – muži – Paralelní slalom – osmifinále
10:30 Běh na lyžích - ženy 30 km volně - FINÁLE česka vlajka
11:05 Snowboard – ženy – Paralelní slalom – čtvrtfinále
11:10 Snowboard – muži – Paralelní slalom – čtvrtfinále
11:30 Snowboard – ženy – Paralelní slalom – semifinále
11:30 Snowboard – muži – Paralelní slalom – semifinále
11:45 Snowboard – ženy – Paralelní slalom – FINÁLE
11:50 Snowboard – muži – Paralelní slalom – FINÁLE
13:45 Alpské lyžování - muži slalom - 1. kolo česka vlajka
14:30 Rychlobruslení - ženy závod týmů - semifinále
14:50 Rychlobruslení - muži závod týmů - FINÁLE
15:15 Rychlobruslení - ženy závod týmů - FINÁLE
15:30 Biatlon - muži štafeta 4x7,5 km - FINÁLE česka vlajka
16:00 Hokej - muži o 3. místo - o 3. místo
17:15 Alpské lyžování - muži slalom - 2. kolo - FINÁLE
17:30 Boby - muži čtyřboby - 1. jízda česka vlajka
19:00 Boby - muži čtyřboby - 2. jízda česka vlajka

Program ZOH2014 Soči - 17. den - 23. 2. 2014
08:00 Běh na lyžích - muži 50 km volně - FINÁLE česka vlajka
10:30 Boby - muži čtyřboby - 3. jízda česka vlajka
12:00 Boby - muži čtyřboby - 4. jízda - FINÁLE česka vlajka
13:00 Hokej - muži finále - FINÁLE
17:00 Slavnostní zakončení - open ceremoniál - zakončovací

Google+