VOYO

Webové stránky VOYO od televizní stanice NOVA nabízí možnost sledování filmů a sportovních přenosů online a živě. Můžete sledovat stanice nova, nova cinema, fanda a nova sport online. Jak sledovat VOYO?

VOYO heslo, online, zdarma

VOYO nabízí více jak 100 filmových titulů a seriálů sledovat zdarma kdykoliv chcete a navíc bez reklam. Můžete také sledovat sportovní přenosy online (živě i záznamy)! Stačí mít předplatné, které lze sjednat na měsíc nebo i na celý rok.

Hledáte aplikaci VOYO android? Pak si můžete stáhnout slovenskou verzi této aplikace pro android na následujícím odkazu:

Stáhnout VOYO pro android >

Na VOYO můžete sledovat například seriál ULICE a to dokonce s předstihem, jelikož je možné sledovat jeden díl napřed, oproti televiznímu vysílání.

Na internetu se často vyskytují návody na voyo hack, bohužel je zde celkem dobře propracovaný systém a není snadné jej obejít. Kdo tedy chce provést voyo hack, má nejspíše smůlu. Mnoho lidí mezi sebou sdílí VOYO heslo, avšak systém umožnňuje pouze 3 aktivní zařízení, takže VOYO heslo rozhodně nedoporučujeme nikomu prozrazovat.

Google+