Vítěz Československo má talent 2014 - Miroslav Sýkora

Vítězem Československo má talent 2014 se stal zástupce Slovenska - Miroslav Sýkora. Na druhém místě se umístila Alena Smolíková a Jerry, na třetím pak tanečník Miroslav Bruice Žilka.

U vítěze Československo má talent 2014 - Miroslav Sýkora je pozoruhodné to, že trpí vadou řeči a vyhrál ve zpěvu. Jak je možné, že někdo má problém mluvit, ale zpívat dokáže s přehledem a tak dobře? To si nelze vysvětlit a v prvním kole talentové soutěže Československo má talent zůstala porota jen zírat, jak je to možné. Navíc ho už po prvním vystoupení tipovali na vítěze soutěže. Poté co suverénně vyhrál semifinálové hlasování, málokdo pochyboval o jeho triumfu ve finále Československo má talent 2014. On si tak odnesl výhru 50.000 EUR (1.350.000 Kč), dále 350.000 Kč na cestování, automobil Peugeot a účast v talentové soutěži Britain's Got Talent, kde přesdstoupí před legendárního Simona Cowella.

Miroslav Sýkora zkoušel štěstí i ve zpěvecké soutěži SuperStar, zde však na úspěch nedosáhl a po prvním kole ho Habera se Soukupem poslali domů, že pro něho nemají vhodný styl hudby, ale zpívat umí. Takto zpíval v castingu Super Star:


Google+