TV PRIMA

PRIMA FAMILY ONLINEPrima, pozdějí označena jako Prima family, je provozována společností FTV Prima. Tato stanice začala vysílat v roce 1993 s označením FTV Premiéra. Zpočátku vysílala pouze v Praze a ve středních Čechách. Od roku 1994 pak tato televizní stanice získala licenci k celoplošnému vysílání, část svého vysílacího času však musela poskytnout lokalnímu a regionálnímu vysílání.

Pro přehrávání odvisílaných pořadů TV Prima můžete využít službu PRIMA PLAY, která je zdarma. Na internetu vystupuje TV Prima s označením IPRIMA. S touto televizní stanicí máme uzavřenou spolupráci a můžeme využívat materiály z pořadů, které vysílají. V současné době TV Prima neumožňuje sledovat přenos online v živém přenosu přes internet (kvůli autorským právům), jakmile to bude umožněno, budeme usilovně jednat o to, aby bylo možné sledovat stanici online i na našich stránkách.

TV Prima vysílá pořady jako např.: Partička, Máme rádi Česko, Ano, šéfe!, Vartě jako šéf, Vylomeniny, Prostřeno, Autosalon, Farmář hledá ženu a další.

Sledovat pořady TV PRIMA online >

Google+