MS ve fotbale 2014 - Brazílie - rozpis zápasů

Termíny a rozpis všech zápasů na mistrovství světa v Brazílii 2014

Brazílie Chorvatsko 12.6. 22:00
Mexiko Kamerun 13.6. 18:00
Španělsko Nizozemsko 13.6. 21:00
Chile Austrálie 14.6. 0:00
Kolumbie Řecko 14.6. 18:00
Pobřeží slonoviny Japonsko 15.6. 3:00
Uruguay Kostarika 14.6. 21:00
Anglie Itálie 15.6. 0:00
Švýcarsko Ekvádor 15.6. 18:00
Francie Honduras 15.6. 21:00
Argentina Bosna 16.6. 0:00
Írán Nigérie 16.6. 21:00
Německo Portugalsko 16.6. 18:00
Ghana USA 17.6. 0:00
Belgie Alžírsko 17.6. 18:00
Rusko Jižní Korea 18.6. 0:00
Brazílie Mexiko 17.6. 21:00
Kamerun Chorvatsko 19.6. 0:00
Španělsko Chile 18.6. 21:00
Austrálie Nizozemsko 18.6. 18:00
Kolumbie Pobřeží slonoviny 19.6. 18:00
Japonsko Řecko 20.6. 0:00
Uruguay Anglie 19.6. 21:00
Itálie Kostarika 20.6. 18:00
Švýcarsko Francie 20.6. 21:00
Honduras Ekvádor 21.6. 0:00
Argentina Írán 21.6. 18:00
Nigérie Bosna 22.6. 0:00
Německo Ghana 21.6. 21:00
USA Portugalsko 23.6. 0:00
Belgie Rusko 22.6. 18:00
Jižní Korea Alžírsko 22.6. 21:00
Austrálie Španělsko 23.6. 18:00
Nizozemsko Chile 23.6. 18:00
Kamerun Brazílie 23.6. 22:00
Chorvatsko Mexiko 23.6. 22:00
Itálie Uruguay 24.6. 18:00
Kostarika Anglie 24.6. 18:00
Japonsko Kolumbie 24.6. 22:00
Řecko Pobřeží slonoviny 24.6. 22:00
Nigérie Argentina 25.6. 18:00
Bosna Írán 25.6. 18:00
Honduras Švýcarsko 25.6. 22:00
Ekvádor Francie 25.6. 22:00
USA Německo 26.6. 18:00
Portugalsko Ghana 26.6. 18:00
Jižní Korea Belgie 26.6. 22:00
Alžírsko Rusko 26.6. 22:00

osmifinále - sobota 28. června
1A 2B 28.6. 18:00
1C 2D 28.6. 22:00
1B 2A 29.6. 18:00
1D 2C 29.6. 22:00
1E 2F 30.6. 18:00
1G 2H 30.6. 22:00
1F 2E 1.7. 18:00
1H 2G 1.7. 22:00

čtvrtfinále - pátek 4. července
čtvrtfinále 1 (1A/2B) (1C/2D) 4.7. 22:00
čtvrtfinále 2 (1E/2F) (1G/2H) 4.7. 18:00
čtvrtfinále 3 (1B/2A) (1D/2C) 5.7. 22:00
čtvrtfinále 4 (1F/2E) (1H/2G) 5.7. 18:00

semifinále - úterý 8. července
vítěz čtvrtfinále 1 vítěz čtvrtfinále 2 8.7. 22:00
vítěz čtvrtfinále 3 vítěz čtvrtfinále 4 9.7. 22:00

zápas o 3. místo - sobota 12. července
poražený 1 poražený 2 12.7. 22:00

finále - neděle 13. července
vítěz semifinále 1 vítěz semifinále 2 13.7. 21:00

zdroj: sport.idnes.cz

Google+