Hlas Československa - nový ročník

Nový ročník soutěže hlas Československa bude uvádět Leoš Mareš společně s Tinou. Proč Mareš utíká z Primy?

Hlas Československa je tu znovu a TV Nova hledá další nové talenty. Vítěz soutěže si odnese výhru v hodnotě 2 mil. Kč. Mezi porotci je blízko k podpisu smlouvy Dara Rolins, která byla v porotě i v první řadě Hlasu Československa.

Hlas Československa je televizní pěvecká soutěž, kdy zpěváci zpívají před 4 porotci, kteří jsou k němu otočeny zády, aby rozhodoval opravdu jen hlas, nikoliv vzhled. Pokud zpěvák zaujme některého z porotců, pak porotce stiskne tlačítko "mám zájem" a jeho křeslo se automaticky otočí ke zpěvákovi. Po skončení vystoupení si zpěvák v případě zájmů více porotců může vybrat toho, který mu je nejvíce sympatický. Hlas Československa je původem z Velké británie (The Voice).

První řadu Hlasu ČeskoSlovenska na jaře 2012 a vyhrála slovenská zpěvačka ukrajinského původu Ivanna Bagová.

Soutěž Hlas Československa se v České republice představil v roce 2012. O necelé 2 roky později je tu Hlas Československa znovu a opět s původním moderátorem Leošem Marešem. Mareš se v této době představil na TV Prima v jiné talentové show - Československo má talent, se kterou uzavřel luxusní smlovu - mluví se o částce 7 mil. Kč za rok (společně s talentem zde vedl vlastní talk show QI, která ale již skončila). Aby se vrátil na Novu a znovu moderoval Hlas Československa, musel dostat opravdu velký balík. Ovšem s Primou nekončí, údajně s ní chystá nový pořad.

Google+